• Oferta okna
  • Okna tel. 501 168 238, Chełmińska 52, Grudziądz
Zobacz nasz sklepJesteśmy na ceneo.plWyświetlacze LED
  • Umów się na pomiar
Oferta okna > Rolety > Osłony zewnętrzne

Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne

MARKIZY

Chcąc stworzyć odpowiedni klimat na tarasie, zastanów się nad odpowiednim zadaszeniem, które zapewni optymalne warunki do spotkań rodzinnych, odpoczynku. Markizy stwarzają możliwość zadaszenia zmiennego. Dysponujemy w naszej ofercie markizami wyposażonymi w automatykę słoneczna i wiatrową. Już nie musisz się martwić o zadaszenie, automatyka sama dostosuje stopień wysięgu w zależności od warunków pogodowych. Markizy wyposażamy w tkaniny pokryte teflonem, dzięki czemu zyskujemy doskonałą cyrkulację powietrza z bardzo dobrą ochroną tkaniny przed czynnikami zewnętrznymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • markizy tarasowe
  • markizy wolnostojące,
  • markizo rolety,
  • markizy koszowe, baldachimy,
  • markizy na zadaszenia fasad, ogrodów zimowych.
  • markizy okienno-balkonowe

Wiele zależy od Państwa potrzeb, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ekspozycją, na pewno zaproponujemy Państwu optymalną wersję zadaszenia.

Więcej: MARKIZY

   

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Zbudowane z perforowanego, ocieplonego pianką pancerza (perforacja umożliwia cyrkulację powietrza oraz regulację dostępu światła), prowadnic, skrzynki z aluminium. Doskonale ocieplają mieszkanie zimą (ok. 3 stopnie cieplej), latem wspomagają klimatyzatory lub próbują skutecznie spełnić ich funkcję. Chronią twój dom przed hałasem, ciekawskimi sąsiadami, promieniowaniem słonecznym, zimnem, gorącem, wiatrem, a przy odpowiednim wyposażeniu zabezpieczą przed włamaniem.

Wśród dostępnych sterowań wyróżniamy: ręczne, elektryczne. Istnieje możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, itp…

Posiadamy w ofercie różne typy rolet: zewnętrzna, nadprożowa (RKS, Leier), fasadowa, nadstawna. Montaż odbywa się w zależności od typu: na elewację, podtynkowe, zintegrowany z oknem, we wnękę okienną.

   

MOSKITIERY

Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest możliwość manewrowania ilością światła i energii słonecznej, jaka przenika do wnętrza pomieszczenia. Na rynku osłonowym dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów żaluzji. Podział możemy rozróżnić ze względu na kilka kryterów. Tworzywo, którego są wykonane: lamele ALU, drewniane, bambusowe. Szerokość lameli: 16mm, 25mm, 35mm, 50mm. Sterowania: ręczne (łańcuszek, linka, korba), elektryczne (prąd stały lub zmienny z możliwością sterowania pilotem lub komputerowo). Możliwe jest również zastosowanie prowadzenia żyłkowego, zapewniającego utrzymanie żaluzji w pozycji równoległej do szyby niezależnie od położenia skrzydła okiennego.

Więcej: MOSKITIERY